fbpx
Menu Zamknij

Reportaż z zajęć jogi w Głogowie

Praktyka jogi to trening zarówno dla ciała, jak i dla duszy. Tą aktywność fizyczną może praktykować w zasadzie każdy z nas. Jako, że są różne rodzaje jogi, wszyscy znajdą coś dla siebie! Najistotniejsze jest, aby jogę praktykować pod okiem wykwalifikowanych osób, uzyskamy dzięki temu najlepsze wyniki w samopoczuciu psychicznym i fizycznym.

Przykładem świetnej joginki jest Aneta Matejska, którą możecie podziwiać na zdjęciach poniżej. Praktykuje ona jogę od 2015 roku i wkłada w to całą swoją energię i serce, co pewnie widzicie po fotografiach 🙂 Aneta stworzyła własne studio w Głogowie pod koniec listopada 2021 roku. Jest to miejsce, w którym można zrelaksować ciało i umysł, a dodatkowo pozwoli zadbać o rozwój duchowej ścieżki! Nazwa szkoły pochodzi od sanskryckiego słowa PRANA, który oznacza powszechną siłę życiową

Z Anetą poznałyśmy się niedawno, a niedługo po tym stworzyłam fotoreportaż podczas sesji jednej z zajęć. Piękne kobiety, które widzicie na zdjęciach nie są profesjonalnymi modelkami, co dodaje uroku i naturalności.

Zadbanie o promocję Twojego studia dzięki sesji wizerunkowej jest świetnym pomysłem pozyskiwania nowych klientów! Może warto spróbować? 

Efekty sesji widzicie poniżej 🙂