fbpx
Menu Zamknij

REZERWACJI MOŻNA DOKONAĆ W WIADOMOŚCI PRYWATNEJ, TELEFONICZNIE +48 795 622 835 LUB ONLINE

SCENKA 1

Idealnie sprawdzają się ubrania z elementami czerwieni, butelkowej zieleni oraz delikatne pastelowe barwy. Jeśli lepiej czujecie się w luźnych stylizacjach, można przygotować swetry i świąteczne skarpety.

 Na tej scence możemy wykonać zdjęcia samych dzieci oraz ujęcia rodzinne. 

SCENKA 2

Jest to elegancka rodzinna scenografia świątecznego pokoju. Zalecane kolory to odcienie granatu, niebieskiego, czerwieni, brązu oraz złota.

Na tej scence możemy wykonać zdjęcia samych dzieci oraz ujęcia rodzinne. 

SCENKA 3

Scenka przedstawia sklep z zabawkami na zewnątrz. Dlatego tutaj polecam cieplejsze zestawy dla dzieci. Długie rękawy, sweterki, czapeczka, szalik, buty lub grube wełniane skarpety. Kolorystyka dowolna.

Możemy wykorzystać ubrania z scenki 1 lub 2. Scenka przeznaczona do zdjęć samych dzieci. 

PRZEBIEG SESJI

  • Na sesję proszę przyjść punktualnie. Spóźnienie skraca nam czas na wykonanie sesji. Czas wykonania zdjęć to około 40 minut.
  • Na sesję proszę przyjść we własnych stylizacjach. Proszę przygotować 2 zestawy ubrań dla całej rodziny. W pierwszym przyjść już ubranym, drugi mieć ze sobą. Buty w których będziemy wykonywać zdjęcia powinny mieć czyste podeszwy. 
  • Po sesji wysyłam galerię internetową do 2 dni z zdjęciami do samodzielnego wyboru. Jest tam możliwość zaznaczenia zdjęć które podobają się najbardziej, jeśli zostanie zaznaczone więcej niż w wybranym pakiecie nalicza się dodatkowa opłata 35zł/szt. 
  • Zdjęcia wykonane do 16 listopada mają gwarancję dostarczenia odbitek przed świętami. Zdjęcia wykonane po tym terminie zostaną na pewno oddane w wersji elektronicznej – wydruki zależą od czasu oczekiwania w drukarni.
  • Nie oddaję zdjęć, które nie zostały wykupione.

KARTKA ŚWIĄTECZNA

 Do każdej sesji dodaję gratis 2 kartki świąteczne w wersji na maila oraz w formie wydruku. Koszt dodatkowego wydruku kartki to + 3 zł/szt.

CENNIK

250 zł

pakiet 1

350 zł

pakiet 2

Lokalizacja Studia

Studio znajduje się w Głogowie w Hotelu Qubus (Plac Konstytucji 3 Maja 1) na 2 piętrze – lokal 219

 

SESJE Z POPRZEDNICH LAT

Zapraszam Was na Sesje Świąteczne w Głogowie. 

Przygotowałam piękne scenerie, które doskonale nadają się na zdjęcia rodzinne jak i dziecięce.