fbpx
Menu Zamknij

REZERWACJI MOŻNA DOKONAĆ W WIADOMOŚCI PRYWATNEJ, TELEFONICZNIE +48 795 622 835 LUB ONLINE

SCENKA 1

Idealnie sprawdzają się ubrania z elementami czerwieni, butelkowej zieleni oraz delikatne pastelowe barwy. Jeśli lepiej czujecie się w luźnych stylizacjach, można przygotować swetry i świąteczne skarpety.

 Na tej scence możemy wykonać zdjęcia samych dzieci oraz ujęcia rodzinne. 

SCENKA 2

Jest to elegancka rodzinna scenografia świątecznego pokoju. Zalecane kolory to odcienie granatu, czerwieni, brązu oraz złota. Dobrze sprawdzają się również jasne zestawy dla całej rodziny aby rozjaśnić klimat scenki

Na tej scence możemy wykonać zdjęcia samych dzieci oraz ujęcia rodzinne. 

SCENKA 3

Scenka przedstawia sklep z zabawkami na zewnątrz. Dlatego tutaj polecam cieplejsze zestawy dla dzieci. Długie rękawy, sweterki, czapeczka, szalik, buty lub grube wełniane skarpety. Kolorystyka dowolna.

Możemy wykorzystać ubrania z scenki 1 lub 2. Scenka przeznaczona do zdjęć samych dzieci. 

PRZEBIEG SESJI

  • Na sesję proszę przyjść punktualnie. Spóźnienie skraca nam czas na wykonanie sesji. Czas wykonania zdjęć to około 40 minut.
  • Na sesję proszę przyjść we własnych stylizacjach. Proszę przygotować 2 zestawy ubrań dla całej rodziny. W pierwszym przyjść już ubranym, drugi mieć ze sobą. Buty w których będziemy wykonywać zdjęcia powinny mieć czyste podeszwy. 
  • Po sesji wysyłam galerię internetową do 2 dni z zdjęciami do samodzielnego wyboru. Jest tam możliwość zaznaczenia zdjęć które podobają się najbardziej, jeśli zostanie zaznaczone więcej niż w wybranym pakiecie nalicza się dodatkowa opłata 35zł/szt. 
  • Zdjęcia wykonane do 16 listopada mają gwarancję dostarczenia odbitek przed świętami. Zdjęcia wykonane po tym terminie zostaną na pewno oddane w wersji elektronicznej – wydruki zależą od czasu oczekiwania w drukarni.
  • Nie oddaję zdjęć, które nie zostały wykupione.

CENNIK

250 zł

pakiet 1

350 zł

pakiet 2

KARTKA ŚWIĄTECZNA

 Do każdej sesji dodaję gratis 2 kartki świąteczne w wersji na maila oraz w formie wydruku. Koszt dodatkowego wydruku kartki to + 3 zł/szt.

Lokalizacja Studia

Studio znajduje się w Głogowie w Hotelu Qubus (Plac Konstytucji 3 Maja 1) na 2 piętrze – lokal 219

 

GALERIA ZDJĘĆ

SESJE Z POPRZEDNICH LAT

Zapraszam Was na Sesje Świąteczne w Głogowie. 

Przygotowałam piękne scenerie, które doskonale nadają się na zdjęcia rodzinne jak i dziecięce.