fbpx
Menu Zamknij

Wieczór Panieński Nad Jeziorem

Sesja fotograficzna w wieczór panieński? Dlaczego nie!

Sesje może zamówić zarówno Panna Młoda, jak i jej przyjaciółki w ramach prezentu i cudownej pamiątki na całe życie. Sesja fotograficzna na wieczór panieński jest świetnym prezentem dla przyszłej panny młodej. Koszty wynajęcia fotografa, rozkładają się wówczas na wszystkie uczestniczki, a pamiątkowe ujęcia są nie do przecenienia. Zaletą profesjonalnego fotografa są nie tylko profesjonalne zdjęcia, ale i możliwość uchwycenia na fotografiach wszystkich uczestniczek zabawy razem. W wypadku takiej sesji koszty wynajęcia usługi fotograficznej rozkładają się na wszystkie uczestniczki, a ujęcia skupiają się na każdej z nich, więc każda z Was będzie miała świetne wspomnienia!

Poza widoczną sesją poniżej, która odbyła się w plenerze, wykonuję również sesje grupowe w podanych przez Was godzinach w ustalonym miejscu. Warto w przypadku sesji panieńskiej zrobić ujęcia przy zachodzie słońca – są one niezwykle wyróżniające się i kobiece. Często widzę w tym momencie łzy szczęścia wśród moich klientek 🙂 

Martwisz się o przykładowe stylizacje do tego rodzaju sesji? Przykładów może być wiele! Głównie polecam koncepcję w stylu boho, z lekką, zwiewną sukienką, w której przeważa delikatność i naturalność; sesję jeansową, która jest klasycznym przykładem pasującym do każdego; sesję elegancką, w której każda z Was stawia na elegancję, kobiece piękno i styl oraz sesja glamour, idealna dla Panny Młodej, która podkreśla wyjątkowość tego dnia i tworzy pamiątkę dla wiele lat, zatrzymując w czasie czas spędzony z najbliższymi przyjaciółkami 🙂 Wspomnienie pozostanie nie tylko w głowie, ale również na fotografiach!