fbpx
Menu Zamknij

FOTOGRAFIA WIZERUNKOWA - BIZNESOWA

Sesja Wizerunkowa

CO WŁAŚCIWIE KRYJE ZA SOBĄ TEN TERMIN?

Celem sesji wizerunkowej jest przedstawienie nas jako ekspertów w swojej dziedzinie. Decydując się na profesjonalną sesję wizerunkową, powinnaś wiedzieć, gdzie i w jakim celu wykorzystasz zdjęcia. Aby stworzyć profesjonalne zdjęcia potrzebujesz przede wszystkim dobrego fotografa, chęci oraz otwartości na powiew świeżości w Twojej lub Waszej firmie działalności. Zdjęcia, które będą zdobić Twoją firmę nie muszą być poważne! Teraz króluje humor, dobra energia i nastawienie, a samymi zdjęciami przyciągniesz stałe grono odbiorców, które będzie Ciebie wspierać każdego dnia. Uśmiech to podstawa.

Dlaczego warto wykonać taką sesję?

  • Pozwala przybliżyć Twoją osobę i działalność potencjalnym odbiorcom.
  • Podnosi Twoją samoocenę i poczucie własnej wartości! Uwielbiam patrzeć jak spoglądacie zadowoleni na swoje portrety. 
  • Sesja wizerunkowa wpływa na szerszy odbiór wśród Twoich klientów podnosząc tym samym stopień profesjonalizmu Twojej działalności.
  • Zmniejsza dystans pomiędzy Tobą, a Twoimi klientami – stajesz się dla nich kimś bliższym.
  • Przedstawienie wizerunku samego siebie, jak i własnej firmy buduje świadomość Twojej marki i wytwarza stałe więzi z odbiorcami.

SESJA WIZERUNKOWA W KILKU KROKACH

  • Na początku  ustalamy charakter sesji. Rozmawiamy o tym, czego właściwie oczekujesz – co chcesz zawrzeć na zdjęciach i przekazać swoim odbiorcom. Jeśli masz swoją wizję sesji, daj mi znać! Jeśli nie, dojdziemy do tego razem. Jestem tu dla Ciebie.
  • Miejsce, w którym odbędzie się sesja  jest zależne od Ciebie i Twoich potrzeb. Mam do dyspozycji własne studio, ale jestem otwarta na wiele propozycji. Masz swoją pracownię, biuro, ulubioną kawiarnię, w której czujesz się jak w domu? Wykorzystajmy to i postawmy na Twoje dobre samopoczucie!
  • Przygotowanie gadżetów – to całkiem ciekawy punkt, bo dotyczy otoczenia w jakim się znajdziemy w trakcie sesji. Pomijając otoczenie główne, czyli miejsce, które wybierzemy, musimy skupić się również na dodatkach, takich jak laptop, telefon, kosmetyki, notes, ulubiony kubek – wszystko co cechuje Ciebie i Twoją działalność! Pozwolisz potencjalnemu odbiorcy wejść w Twój świat i zrozumieć Twoje zainteresowania 🙂
  • I oczywiście ostatnie, ale równie ważne, stylizacja i makijaż! – nie narzucam stylizacji, kwestie aparycji zostawiam Tobie. Na pewno masz ulubione ubrania i makijaż, w którym czujesz się swobodnie. Jak wspomniałam wcześniej, Twoje samopoczucie jest dla mnie nadrzędne. W tej kwestii ufam więc Tobie. Jeśli jednak nie masz pomysłu, stawiałabym na jasne, stałe kolory, bez wzorków, które podkreślą piękno, ale nie odwrócą uwagi od Twojej twarzy, uśmiechu i oczu, które są najważniejsze w sesji wizerunkowej 🙂 W końcu to one jako pierwsze przykuwają wzrok! Makijaż podobnie jak stylizacja, mogę doradzić i pomóc udostępniając usługi wizażystki, a możesz również przygotować się sama. Proszę tylko o wcześniejszą informację.

Marka Osobista

FOTOGRAFIA KREUJE TWÓJ WIZERUNEK

Żyjemy w świecie Internetu, gdzie każdego dnia dociera do nas masa informacji. Ludzie są wzrokowcami, zwracają uwagę na to, co piękne. Ja to piękno pomogę wydostać z Twojego wnętrza. Wierzę, że każdy potrafi dobrze pozować, wystarczy chcieć i być otwartym na zmiany. Im więcej siebie pokazujesz światu, tym więcej odbiorców jest przy Tobie i kibicuje Ci.

 

Zadbam o promocję Twojej marki pokazując CIEBIE!

 Sesja wizerunkowa skupia się nie tylko na Twoim wyglądzie, ale też na samopoczuciu. Aparat wychwyci nawet najmniejsze emocje, a jeśli czujesz się pewnie, wyglądasz pewnie! Może warto uchwycić moment, w którym jesteś najlepszą wersją siebie i pokazać go Twojemu otoczeniu, klientom i zachęcić nowych, potencjalnych odbiorców do zaufania Tobie?

Często sesje wizerunkowe są praktykowane w dużych firmach – zależy mi na tym, aby każdego sprezentować z osobna i pokazać, czym się wyróżnia. Robię je również w mniejszych biznesach oraz w jednoosobowych działalnościach. Dbam o to, aby atmosfera była luźna i przyjacielska, aby mój klient się rozluźnił i poczuł tak, jak gdyby najlepsza przyjaciółka robiła mu sesję zdjęciową przy kawie.

Sesje wizerunkowe wykonuję w każdym miejscu, jestem mobilna, dojeżdżam do Ciebie jeśli masz wybrane miejsce, w którym czujesz się dobrze i swobodnie. Zależy mi głównie na Twoim samopoczuciu! Możemy zrobić ją wszędzie, w domu, w pracy, nawet w kawiarni.

 

CENNIK

350 zł

pakiet 1

550 zł

pakiet 2

750 zł

pakiet 3

BLOG

Kontakt