fbpx
Menu Zamknij

BIZNESOWA -WIZERUNKOWA SESJA ZDJĘCIOWA

SESJA WIZERUNKOWA

CO WŁAŚCIWIE KRYJE ZA SOBĄ TEN TERMIN? Celem sesji wizerunkowej jest przedstawienie nas jako ekspertów w swojej dziedzinie. Decydując się na profesjonalną sesję wizerunkową, powinnaś wiedzieć, gdzie i w jakim celu wykorzystasz zdjęcia. Aby stworzyć profesjonalne zdjęcia potrzebujesz przede wszystkim dobrego fotografa, chęci oraz otwartości na powiew świeżości w Twojej lub Waszej firmie działalności. Zdjęcia, które będą zdobić Twoją firmę nie muszą być poważne! Teraz króluje humor, dobra energia i nastawienie, a samymi zdjęciami przyciągniesz stałe grono odbiorców, które będzie Ciebie wspierać każdego dnia. Uśmiech to podstawa.

Dlaczego warto wykonać taką sesję?

  • Pozwala przybliżyć Twoją osobę i działalność potencjalnym odbiorcom.
  • Podnosi Twoją samoocenę i poczucie własnej wartości! Uwielbiam patrzeć jak spoglądacie zadowoleni na swoje portrety. 
  • Sesja wizerunkowa wpływa na szerszy odbiór wśród Twoich klientów podnosząc tym samym stopień profesjonalizmu Twojej działalności.
  • Zmniejsza dystans pomiędzy Tobą, a Twoimi klientami – stajesz się dla nich kimś bliższym.
  • Przedstawienie wizerunku samego siebie, jak i własnej firmy buduje świadomość Twojej marki i wytwarza stałe więzi z odbiorcami.

Chcesz zobaczyć więcej zdjęć z sesji biznesowych?

SESJA WIZERUNKOWA W KILKU KROKACH

Na początku  ustalamy charakter sesji. Rozmawiamy o tym, czego właściwie oczekujesz – co chcesz zawrzeć na zdjęciach i przekazać swoim odbiorcom. Jeśli masz swoją wizję sesji, daj mi znać!  

Miejsce, w którym odbędzie się sesja  jest zależne od Ciebie i Twoich potrzeb. Mam do dyspozycji studio fotograficzne, ale jestem otwarta na wiele propozycji. Masz swoją pracownię, biuro, ulubioną kawiarnię, w której czujesz się jak w domu? Wykorzystajmy to i postawmy na Twoje dobre samopoczucie!

Musimy skupić się również na dodatkach, takich jak laptop, telefon, kosmetyki, notes, ulubiony kubek – wszystko co cechuje Ciebie i Twoją działalność! Pozwolisz potencjalnemu odbiorcy wejść w Twój świat i zrozumieć Twoje zainteresowania.

Stylizacja i makijaż! – nie narzucam stylizacji. Na pewno masz ulubione ubrania i makijaż, w którym czujesz się swobodnie. Jeśli jednak nie masz pomysłu, stawiałabym na jasne, stałe kolory, bez wzorków, które podkreślą piękno, ale nie odwrócą uwagi od Twojej twarzy, uśmiechu i oczu, które są najważniejsze w sesji wizerunkowej.  Makijaż podobnie jak stylizacja, mogę doradzić i pomóc udostępniając usługi wizażystki, a możesz również przygotować się sama.

Marka Osobista

FOTOGRAFIA KREUJE TWÓJ WIZERUNEK Żyjemy w świecie Internetu, gdzie każdego dnia dociera do nas masa informacji. Ludzie są wzrokowcami, zwracają uwagę na to, co piękne. Ja to piękno pomogę wydostać z Twojego wnętrza. Wierzę, że każdy potrafi dobrze pozować, wystarczy chcieć i być otwartym na zmiany. Im więcej siebie pokazujesz światu, tym więcej odbiorców jest przy Tobie i kibicuje Ci.

Zadbam o promocję Twojej marki pokazując CIEBIE!

 Sesja wizerunkowa skupia się nie tylko na Twoim wyglądzie, ale też na samopoczuciu. Aparat wychwyci nawet najmniejsze emocje, a jeśli czujesz się pewnie, wyglądasz pewnie! Może warto uchwycić moment, w którym jesteś najlepszą wersją siebie i pokazać go Twojemu otoczeniu, klientom i zachęcić nowych, potencjalnych odbiorców do zaufania Tobie? Często sesje wizerunkowe są praktykowane w dużych firmach ja natomiast robię je również w mniejszych biznesach oraz w jednoosobowych działalnościach. Dbam o to, aby atmosfera była luźna i przyjacielska, aby mój klient się rozluźnił. 

BLOG

Kontakt