fbpx
Menu Zamknij

CIĄŻOWA SESJA ZDJĘCIOWA

Zapraszam Cię serdecznie do mojego małego świata, w którym uchwycę piękny moment trwania Twojej przygody. Gwarantuję miłą atmosferę i personalne podejście. Chcę, abyś czuła się bezpiecznie i pewnie oraz przede wszystkim abyś dobrze zapamiętała przebieg sesji fotograficznej, która wydobędzie z Ciebie kobiece piękno!

Oczekiwanie na narodziny dziecka to czas wyjątkowych emocji. Za kilka lat cudownie będzie wrócić do tych wspomnień.

Podczas sesji stworzę dla Ciebie portrety ciążowe, a także zdjęcia rodzinne z partnerem i dziećmi.

Oczekiwanie na narodziny dziecka to czas wyjątkowych emocji. Za kilka lat cudownie będzie wrócić do tych wspomnień. 

Sesja ciążowa ma za zadanie uwiecznić moment, w którym oczekujesz przyjścia na świat swojego dziecka. Moment, który zostanie w Twojej pamięci na zawsze, a po latach z chęcią do niego wrócisz! 

Każda z nas jest piękna na swój sposób! Za pomocą zdjęć, którymi postaram się uchwycić Twój naturalny uśmiech, blask w oku i pewność siebie, którą razem wydobędziemy podczas trwania sesji fotograficznej. Wiem również, że niektóre z Was nie czują się dobrze przed obiektywem, możecie się stresować, że nie pozujecie najlepiej. Moim zadaniem jest udzielenie wskazówek jak najlepiej wypaść na zdjęciach. Gwarantuję, że nie będziecie żałować, a po latach z uśmiechem na ustach wrócicie do tych zdjęć.

 

Chcesz zobaczyć więcej zdjęć z sesji ciążowych?

Sprawię że poczujesz się wyjątkowo!

PRZYGOTOWANIE

Sesja wymaga profesjonalnego przygotowania się, zarówno z mojej, jak i z Twojej strony. Posiadam wiele stylizacji, które udostępniam w trakcie sesji, są to suknie, body oraz dodatki takie jak kapelusz czy biżuteria. 

Zadbaj proszę o makijaż oraz odpowiednio przygotowana fryzurę. Makijaż najlepiej, aby był mocniejszy niż na co dzień, ponieważ twarz będzie wtedy wyraźniejsza, a w aparacie kolory mogą być bledsze niż na żywo. Polecam skorzystać z profesjonalnego makijażu wykonanego przez wizażystkę z którą współpracuję.

Na sesję możesz przyjść wspólnie z partnerem i dziećmi. Przygotowując stylizacje, w których chciałabyś uwiecznić moment ciąży pamiętaj, że powinny być one spójne i przemyślane. Możesz również zwrócić uwagę na to, jakie kolory dominują w Twoim domu czy mieszkaniu gdybyś chciała powiesić zdjęcia na ścianie! Pamiętaj, abyś wybrała takie kolory, w których czujesz się najlepiej!

 

PYTANIA

Najlepszy jest okres od szóstego do ósmego miesiąca ciąży, ale wszystko zależy od Twojego samopoczucia, a także tego, czy brzuszek jest wystarczająco widoczny. Nie warto czekać do ostatniej chwili i umawiać się na sesję pod koniec ciąży. Jest szansa, że nie będziesz miała już sił na pozowanie lub nie będziesz czuło się komfortowo.

Polecam skorzystać z usług wizażystki, która wykona profesjonalny makijaż fotograficzny, podkreślający kobiecą urodę na fotografiach. Jeśli wykonujesz go samodzielnie zadbaj by był on mocniejszy niż zazwyczaj (na zdjęciach zawsze widać go słabiej). Współpracuję z wizażystką, która wykona dla Ciebie makijaż przed sesją.

Nie, zgoda na publikację jest dobrowolna. Oczywiście, będę Ci niezmiernie wdzięczna, jeśli pozwolisz mi opublikować kilka zdjęć, jednak zawsze to jest Twój wybór. Przed sesją podpisujemy umowę, w której zawarta jest zgoda.

Zawsze podpowiadam, ustawiam, pokazuje propozycje póz. Będziesz w dobrych rękach, nie musisz się niczym martwić. Zadbam, abyś na zdjęciach wyglądała olśniewająco. Jeśli masz jakieś kompleksy to poinformuj mnie o nich, o tym czego nie chcesz pokazywać, uwydatniać.

 

Po sesji przesyłam na wskazany adres e-mail galerię internetową do wyboru zdjęć. Spośród nich wybierasz te, które finalnie chcesz otrzymać i które poddaję autorskiej obróbce graficznej. Zdjęcia dostaniesz w formie wydruku, jak i w wersji elektronicznej do pobrania na komputer. Istnieje możliwość dokupienia pojedynczych zdjęć poza wybranym pakietem.

W momencie rezerwacji proszę o wpłatę zadatku. Resztę kwoty można opłacić w dniu sesji gotówką lub przelewem. Jeśli zostaną wybrane dodatkowe ujęcia opłaty dokonuje się bezpośrednio przez stronę do wyboru zdjęć – zalamo. Nie oddaję nieobrobionego materiału. Przekazuje wybrane, obrobione i opłacone zdjęcia.

Dwa zestawy bieliznycielisty i czarny – najlepiej z odpinanymi ramiączkami. Buty: sandałki na obcasie/baleriny/trampki/glany. W zależności od wybranych stylizacji, do sukni które posiadam w studio możemy wykonać zdjęcia na boso. Dwa własne zestawy ubrań: np. sukienka/jeansy+ koszulka / większy sweter/rozpinana koszula. Dla partnera: eleganckie spodnie + koszula oraz jeansy + czarny/biały krótki rękaw. Coś do upięcia włosów – gumka/spinka.

Wybór między sesją ciążową w studiu a sesją w plenerze to najczęściej indywidualna kwestia. Sama nigdy nie narzucam rodzaju sesji i wybór pozostawiam Tobie. Oba rodzaje sesji są fantastyczną pamiątką i mają w sobie coś magicznego. W przypadku sesji plenerowej wszystko zależy w dużej mierze od pogody, a także od pory roku. Sesja w studiu jest nieco bardziej intymna. Lubię skupiać całą uwagę na przyszłej mamie, jej brzuszku, aby podkreślić wyjątkowość stanu, jakim niewątpliwie jest ciąża.

Zapraszam Cię serdecznie do mojego małego świata, w którym uchwycę piękny moment trwania Twojej przygody.

Gwarantuję miłą atmosferę i personalne, profesjonalne podejście. Chcę, abyś czuła się bezpiecznie i pewnie oraz przede wszystkim abyś dobrze zapamiętała przebieg sesji fotograficznej, która wydobędzie z Ciebie kobiece piękno!

katarzyna polańska

Kontakt