fbpx
Menu Zamknij

KOBIECA SESJA ZDJĘCIOWA

Jest mi niezmiernie miło, że trafiłaś na moją stronę. Mam nadzieję, że już niedługo spotkamy się na sesji. Dokonam wszelkich starań, aby była to niesamowita przygoda, które pozwoli Ci zobaczyć siebie w innym świetle. Na sesji wydobywamy Twoją kobiecość, seksapil, piękno oraz moc. Specjalizuję się w wysokiej klasy kobiecych portretach, stawiam na klasykę oraz elegancję. Przeprowadzę Cię przez wszystkie punkty sesji: konsultacje, zaplanowanie stylizacji oraz to, w jaki sposób ustawić się przed aparatem. Nie wymagam doświadczenia ani umiejętności pozowania. Na sesjach udowadniam, że każda z nas jest fotogeniczna.

OBAWY PRZED SESJĄ

Bardzo często słyszę przed sesją: 

WSTYDZĘ SIĘ 
NAJPIERW MUSZĘ SCHUDNĄĆ 
ŻADNA ZE MNIE MODELKA
 NIE POTRAFIĘ POZOWAĆ
 JESTEM NIEFOTOGENICZNA

Wiem, że masz ciągle wymówki. Wiem, że stawiasz wszystkich na pierwszym miejscu a siebie na końcu. Najlepszy czas, aby zrobić coś dla siebie to teraz. 

Pamiętaj, że masz prawo być dumna ze swej kobiecości niezależnie od wieku, roli społecznej czy tego, co myślą o Tobie inni. Zrobię Ci piękne zdjęcia niezależnie od rozmiaru. To, że zawodowo nie zajmujesz się modelingiem, nie oznacza, że nie możesz mieć dobrych zdjęć. Przed moim obiektywem często stają kobiety, które robią to pierwszy raz w życiu. By mieć dobre zdjęcia rozluźnij się i zaufaj mi. Sesja pomoże Ci dać wiarę i nową pewność siebie.

PRZYGOTOWANIE

REZERWACJA: Aby ustalić termin sesji skontaktuj się ze mną osobiście.

Tel. + 48 795 622 835
E-mail: polanska.fotografia@gmail.com
FB: Katarzyna Polańska Fotografia

CO ZE SOBĄ ZABRAĆ: Proszę Cię o zabranie ze sobą: szpilek (nawet jeśli nie pokażemy ich na zdjęciach, to jeśli podczas sesji będziesz miała je na stopach, zmianie ulegnie Twoja sylwetka), dwóch zestawów bielizny (biała/cielista i czarna), ulubionych dodatków np. kapelusz, biżuteria, dwóch własnych zestawów ubrań. Ubrania mogą być eleganckie (np. koszula i marynarka), romantyczne (np. sukienki), luźne (np. jeansy i koszulka) lub sensualne (koronkowa narzutka, body, bielizna, luźny sweter, rozpinana koszula). Wszystko zależy od tego, jakie ujęcia ostatecznie chcesz otrzymać.

MAKIJAŻ I FRYZURA

Polecam wybrać pakiet z makijażem i fryzurą.

Jeśli zdecydujesz przygotować się samodzielnie, spotykamy się od razu w moim studio. Proszę Cię o samodzielne przygotowanie fryzury, jeśli masz długie włosy, polecam wykonać fale/loki lub nadać fryzurze objętości. Jeśli natomiast lubisz siebie w prostych włosach o wyprostowanie. Makijaż powinien być mocniejszy niż na co dzień.

 

SESJA ZDJĘCIOWA

Koniecznie zabierz ze sobą dobry humor i pozytywne nastawienie. Gwarantuję, że już po kilku pierwszych ujęciach przyjdzie rozluźnienie. Nie musisz mieć figury modelki, nie musisz być fotogeniczna, nie musisz wiedzieć jak się ustawić. Podczas sesji pokazuję, w jaki sposób pozować, jak ustawić się w taki sposób, aby wyglądać najkorzystniej. 

Wykonujemy zdjęcia w kilku stylizacjach tak, aby osiągnąć, jak najlepszy efekt. To od Ciebie zależy czy wykonamy portrety biznesowe, czy może sensualne kobiece ujęcia. W tym dniu zarezerwuj sobie jednak zapas czasu, aby nie stresować się w trakcie zdjęć.

PO SESJI

Wysyłam do Ciebie prywatną galerię internetową. Sama możesz zadecydować, które z ujęć ostatecznie dostaniesz. Jeśli spodoba się więcej ujęć niż w pakiecie, w galerii jest możliwość dobrania dodatkowych kadrów. Po wybraniu zdjęcia poddane są obróbce graficznej oraz przekazane do druku. Finalnie oddaję zdjęcia w wersji elektronicznej (na e-mail) oraz w formie wydruków. 

ZGODA NA PUBLIKACJĘ ZDJĘĆ JEST DOBROWOLNA. Pamiętaj, że fotografie, które publikuję na swojej stronie czy w mediach społecznościowych znajdują się tam, ponieważ fotografowana osoba wyraziła na to zgodę. Jeżeli nie będziesz życzyła sobie, bym gdziekolwiek publikowała Twoje zdjęcia – możesz mieć 100% pewność, że tego nie zrobię.

PRZED I PO

POCZUJ SIĘ JAK GWIAZDA!

PORTRET B&W

Kontakt