fbpx
Menu Zamknij

Kobieca Sesja Wizerunkowa

Jedną z przykładowych sesji wizerunkowych jest sesja w lokalu, typu kawiarnia, restauracja i inne! Taka sesja nie musi być nudna, a wręcz jest jednym z ciekawszych wyborów, które pozwolą zapozować Ci w Twoim ulubionym miejscu pokazując otoczenie, w którym czujesz się dobrze.  Portret biznesowy z Dorotą to była czysta przyjemność. Trochę nam się sesja przedłużyła przez pogaduchy i kawkę w kawiarni KafkaGłogowska ale myślę, że efekty naszej sesji Wam się spodobają. Dorota jest właścicielką firmy Diety Medyczne i jak sama mówi: „Chciałabym, aby moi pacjenci porzucili myślenie, że dietetyk jest tylko od odchudzania, to osoba, która pomoże Ci w szerszym spektrum problemów. Wizyta może odbyć się w gabinecie, jednak dla wyjątkowo zabieganych pacjentów oferuję wizyty domowe lub online.”

Zdjęcia, które wykonałam Dorocie są lekkie, przyjemne dla oka i idealnie pasują do jej profilu w social mediach. Sesja w kawiarni, czy innym Twoim ulubionym lokalu są dobrym motywem do wykorzystania pięknego wnętrza, aby urozmaicić Twój profil o dodatkowe doznania wizualne, których nie znajdziesz nigdzie indziej! Podczas każdej sesji, nie tylko wizerunkowej i biznesowej staram się zadbać o atmosferę w takim stopniu, aby każdy czuł się swobodnie, a uśmiech nie był wymuszony, a całkiem szczery.

Sesja Portretowa Na Luzie

Zdjęcia biznesowe nie muszą być wykonane w studio fotograficznym na jednolitym tle. Możemy wybrać miejsce pasujące do dziedziny, którą się zajmujecie i dopasować stylizacje i dodatki. Do sesji wybrałyśmy kawiarnię i był to strzał w dziesiątkę. Zdjęcia prezentują się lekko i nawiązują do tematu dietetyki. Nadają się idealnie do publikacji w social mediach i na stronie internetowej. Podczas każdej sesji staram się zadbać o atmosferę tak, by model czuł się swobodnie a uśmiech był niewymuszony. 

Podobne wpisy