fbpx
Menu Zamknij

ZESPÓŁ WSPANIAŁYCH KOBIET

Spójrzcie na ten zespół!

Dagmara – szefowa całego zamieszania to kobieta petarda. Stworzyła zespół ambitnych kobiet. Jak sama mówi:  „Naszą wspólną misją jest pokazywać kobietom, że można, że warto zadbać o siebie. Pomagamy rozwinąć skrzydła.”

To nie jest nasza pierwsza sesja, miałam okazję poznać i fotografować Dagmarę już kilka lat wcześniej zarówno na sesji biznesowej jak i rodzinnej. Miło jest patrzeć jak wielki krok do przodu zrobiła przez ten czas. 

Sesja została wykonana w Kędzierzynie w studio fotograficznym 2nd Floor Studio jest to przestrzeń która idealnie nadaje się do zdjęć grupowych.

W planie były dwie stylizacje: czarne oraz białe garnitury. Udało nam się również wykonać ujęcie w sportowym klimacie. 

FOTOGRAFIA KREUJE TWÓJ WIZERUNEK 

Żyjemy w świecie Internetu, gdzie każdego dnia dociera do nas masa informacji. Ludzie są wzrokowcami, zwracają uwagę na to, co piękne. Ja to piękno pomogę wydostać z Twojego wnętrza. Wierzę, że każdy potrafi dobrze pozować, wystarczy chcieć i być otwartym na zmiany. Im więcej siebie pokazujesz światu, tym więcej odbiorców jest przy Tobie i kibicuje Ci.

DLACZEGO WARTO WYKONAĆ TAKĄ SESJĘ? 

  • Pozwala przybliżyć Twoją osobę i działalność potencjalnym odbiorcom. 
  • Podnosi Twoją samoocenę i poczucie własnej wartości! Uwielbiam patrzeć jak spoglądacie zadowoleni na swoje portrety. 
  • Sesja wizerunkowa wpływa na szerszy odbiór wśród Twoich klientów podnosząc tym samym stopień profesjonalizmu Twojej działalności. 
  • Zmniejsza dystans pomiędzy Tobą, a Twoimi klientami – stajesz się dla nich kimś bliższym. 
  • Przedstawienie wizerunku samego siebie, jak i własnej firmy buduje świadomość Twojej marki i wytwarza stałe więzi z odbiorcami.

Podobne wpisy