fbpx
Menu Zamknij

RODZINNA - DZIECIĘCA SESJA ZDJĘCIOWA

Zapraszam Was serdecznie do mojego świata, w którym uchwycę piękne momenty z życia Waszej rodziny.

OFERTA

Sesja w Studio

Sesje zdjęciowe w studio to idealny sposób na wykonanie wspólnego zdjęcia całej rodziny. Podczas sesji wykonujemy również ujęcia samych dzieci. Zdjęcia możemy wykonać na klasycznych tłach: białym, szarym, beżowym, brązowym oraz czarnym. Posiadam również różnorodne kolorowe scenerie przygotowane dla dzieci.

Sesja w Plenerze

Sesję zdjęciową w plenerze możemy wykonać o każdej porze roku. Podczas zdjęć wykonujemy ujęcia pozowane, ale również dużo naturalnych zdjęć, podczas których bawicie się z dziećmi. Dzięki temu mogę pokazać naturalne emocje, więź i bliskość, która was łączy. Ubiór sesji dostosowujemy do miejsca, w którym będą wykonane zdjęcia, pory roku oraz tego, jaki efekt chcecie osiągnąć.

Sesja w Domu

Sesja odbywa się w naturalnych warunkach Waszego mieszkania lub domu. Możecie przygotować jedno lub kilka pomieszczeń w których wykonamy zdjęcia. Staram się pokazać Waszą codzienność w najbardziej bliskim Wam miejscu.

PYTANIA

W zależności od tego jaki rodzaj sesji zostanie wybrany (studyjna/plenerowa/domowa/urodzinowa) oraz od tego w jakim wieku są dzieci przygotowanie do sesji może wyglądać różnie. Przed sesją zawsze kontaktuję się i indywidualnie ustalamy stylistykę zdjęć oraz stylizację.

Sesja trwa zazwyczaj 1 do 2,5 godziny. Jeśli wykonujemy więcej stylizacji, łączymy studio i plener lub potrzebujemy czasu aby dzieci poczuły się dobrze może się przedłużyć. Dlatego polecam mieć zapas czasu aby nie stresować się czasem trwania sesji.

Termin sesji można bezpłatnie przesunąć z 48-godzinnym wyprzedzeniem, maksymalnie dwukrotnie, za zgodą obu stron.

Zawsze podpowiadam, ustawiam, pokazuje propozycje póz. 

 

Po sesji przesyłam na wskazany adres e-mail galerię internetową do wyboru zdjęć. Spośród nich wybierasz te, które finalnie chcesz otrzymać i które poddaję autorskiej obróbce graficznej. Zdjęcia dostaniesz w formie wydruku, jak i w wersji elektronicznej do pobrania na komputer. Istnieje możliwość dokupienia pojedynczych zdjęć poza wybranym pakietem.

W momencie rezerwacji proszę o wpłatę zadatku. Resztę kwoty można opłacić w dniu sesji gotówką lub przelewem. Jeśli zostaną wybrane dodatkowe ujęcia opłaty dokonuje się bezpośrednio przez stronę do wyboru zdjęć – zalamo. Nie oddaję nieobrobionego materiału. Przekazuje wybrane, obrobione i opłacone zdjęcia.

Nie, zgoda na publikację jest dobrowolna. Oczywiście, będę Ci niezmiernie wdzięczna, jeśli pozwolisz mi opublikować kilka zdjęć, jednak zawsze to jest Twój wybór. Przed sesją podpisujemy umowę, w której zawarta jest zgoda.

Kontakt