fbpx
Menu Zamknij

Taneczna sesja zdjęciowa

Państwo Aneta i Krzysztof Nowak to niezwykła para, która wzięła udział w sesji artystyczno-tanecznej pokazując swoją miłość, pasję, wyrzeczenia i zaangażowanie!

Ten rodzaj sesji zdjęciowej jest bardzo szczególny i wyróżniający się – modele właściwie nie pozują jak inni. Każde zdjęcie wykonywane jest w ruchu, ogromnym skupieniu i z zapartym tchem. Ukazuje ona nie tylko tancerza, ale również jego osobisty styl taneczny, szczególne poruszanie się każdego z osobna. Traktuję to jako niesamowite przeżycie i doświadczenie. Nie tylko ze względu na wykonywany przez nich zawód, jako profesjonalnych tancerzy, ale również ze względu na pasję, stale rozwijającą się na przestrzeni lat.

Aneta i Krzysztof są jedyną parą zawodowo tańczących seniorów na terenie Głogowa. Niezmiernie się cieszę, że mogłam ich poznać! Atmosfera była świetna i mogę Was zapewnić, że jest to dla mnie najważniejsze – abyście czuli się u mnie dobrze 🙂 Proces tworzenia takiej sesji składa się z kilkunastu ujęć jednej pozy, ogromnej cierpliwości obu stron, zawzięcia i wytrwałości! Dbamy o precyzję i prawidłowe ułożenie ciała, fryzurę, makijaż.

Jeśli interesujesz się tańcem, posiadasz własne studio fotograficzne i zależy Ci na uwiecznieniu tego na fotografiach, napisz do mnie. Czekam właśnie na Ciebie 🙂

Podobne wpisy