fbpx
Menu Zamknij

Salon kosmetyczno-fryzierski

Miałam przyjemność realizować sesję zdjęciową dla firmy Fabryka Piękna Głogów. Poniżej kilka pierwszych ujęć z sesji, która odbywał się w przepięknym salonie kosmetycznym. Fabryka Piękna Głogów, oferuje szeroki wachlarz usług z medycyny estetycznej, kosmetologii, kosmetyki, makijażu permanentnego oraz fryzjerstwa. Na miejscu czuć przyjazną atmosferę, fachową obsługę i komfort. Tworzone przez ludzi z pasją.  

Jeśli jesteś wizażystką lub kosmetyczką sesja wizerunkowa w Twoim salonie jest doskonałą inicjatywą! Dzięki niej zdobędziesz stałe grono odbiorców, które będzie wspierać Twoją działalność wprowadzając pozytywną energię do Twojego studia! Nierzadko wchodząc do pomieszczenia z daną usługą nie do końca wiemy, kto zajmuje się usługami. Dzięki przedstawieniu siebie i Twojej ekipy pozwolisz swoim odbiorcom poznać Waszą grupę i poczuć się innym swobodnie w Waszym otoczeniu! Promocja w Internecie pozwala zebrać zaufane grono odbiorców, którzy wkrótce będą dla Ciebie tak bliscy jak rodzina 🙂 Jest to dobry sposób uświadamiania klientów o całym procesie Twojej pracy. Jednym z plusów wykonania takiej sesji poza promocją i budowaniem zaufania jest możliwość stworzenia w sesji wizerunkowej własnego portretu, zabiegów wykonywanych w Twoim salonie i Twojej ekipy, w której na co dzień funkcjonujecie. 

co warto uwiecznić na zdjęciach

Profil salonu kosmetycznego w mediach społecznościowych potrzebuje profesjonalnych zdjęć. Warto zainwestować w sesję wizerunkową salonu oraz profesjonalny reportaż pokazujący to, jak pracujesz. Zdjęcia z sesji w salonie będą dla Ciebie świetnym materiałem marketingowym. To autentyczność personelu przyciąga klientów do gabinetów beauty. Podczas sesji warto wykonać:

Zdjęcia gabinetu, 

Twoje portrety, 

Zdjęcia pracowników indywidulane i grupowe,

Zdjęcia w trakcie pracy,

Zdjęcia z klientkami,

Zaplanujemy wspólnie dobrą sesję wizerunkową dla Twojego salonu

Podobne wpisy