fbpx
Menu Zamknij

TK Gym - Treningowy Kuba

Kuba Stachowiak to właściciel, trener personalny, trener przygotowania motorycznego i sportów siłowych, mający na swoim koncie dziesiątki metamorfoz swoich podopiecznych w branży od 7 lat. Sesję zdjęciową wykonaliśmy po otwarciu nowego lokalu: studia treningu które znajduje się w Głogowie na Placu Tysiąclecia 1A. Profesjonalna fotografia trenera personalnego to konieczność jeśli prowadzisz biznes w branży sportowej! Umiejętności, rzeźba i masa mięśniowa to wszystko osiągnięte podczas setek godzin treningów. Tutaj liczy się wytrwałość i systematyczna praca w dążeniu do wyznaczonego celu. Na swoich zdjęciach chce ich pokazać, tak jak ich widzę, ostre światło i mocne kontrasty. Taka gra światłem sprawia, że zwykle zdjęcia nabierają charakteru.

Dlaczego więc warto wykonać
sesję wizerunkową?

POKAZUJESZ SIEBIE, TO CZYM SIĘ ZAJMUJESZ ORAZ ŻE PROFESJONALNIE PODCHODZISZ DO TEGO, CO ROBISZ 

Dobrze wykonane, profesjonalne zdjęcia wizerunkowe są w tej chwili podstawą dla każdego przedsiębiorcy. Właściciel firmy, który chce rozwijać swój biznes, ma stronę internetową i korzysta z kont w mediach społecznościowych. Wszędzie tam potrzebuje profesjonalnych zdjęć swojej sylwetki. Fotografia wizerunkowa pokazuje najlepsze cechy danej osoby tak, by budować dobre skojarzenia u potencjalnych klientów. Podczas sesji wykonałam ujęcia również Michałowi, który jest trenerem personalnym oraz instruktorem Kalisteniki. Czynnie trenuje i startuję w zawodach Street Workouttrenerem. Michał Mielczarek – Calisthenics & Personal Trainer

 

Gdzie wykonać sesję fotograficzną dla trenera personalnego?

Sportową sesję wizerunkową można wykonać w miejscu pracy sportowca, zazwyczaj wykonuję na siłowni lub w sali przeznaczonej do fitnessu. Zdjęcia portretowe możemy wykonać również w studio fotograficznym. Mam do dyspozycji mobilne studio, m.in. sprzęt oświetleniowy, lampy błyskowe, tła dzięki czemu zdjęcia mogę kreować w dowolnych warunkach. Podczas sesji wykonuję sporo różnych ujęć, aby dać możliwość wyboru najlepszy kadrów. Zwykle są to zarówno zdjęcia całej sylwetki, jak i zbliżenia i ujęcia portretowe. Dobrze jest wykonać kilka fotografii, pokazujących wykonywaną pracę. Zdjęcia w ruchu również świetnie się nadają do promocji i publikacji w mediach społecznościowych.

zajęcia W TK GYM

♦ TRENINGI PERSONALNE
Zostaniesz poprowadzony prostą ścieżką do celu!  Wydając pieniądze na trenera personalnego, poczynisz inwestycję w swoją przyszłość! O wiele lepiej i korzystniej zadbać o kulturę fizyczną z fachowcem, niż później chodzić do fizjoterapeutów, lecząc się.

♦ Cross Trening

♦ Kalistenika

♦ Brazylijskie Pośladki

♦ Mocny Brzuch

♦ Kształtowanie Kobiecej Sylwetki

♦ Stretching

♦ Projekt-Plaża

Kontakt

Podobne wpisy