Menu Zamknij

Oczekiwanie na narodziny dziecka to czas wyjątkowych emocji.
Za kilka lat cudownie będzie wrócić do tych wspomnień.

Poprowadzę Cię przez cały proces sesji zdjęciowej!

CENNIK

250 zł

pakiet 1

400 zł

pakiet 2

600 zł

pakiet 3

PYTANIA

Najlepszy jest okres od szóstego do ósmego miesiąca ciąży, ale wszystko zależy od Twojego samopoczucia, a także tego, czy brzuszek jest wystarczająco widoczny. Nie warto czekać do ostatniej chwili i umawiać się na sesję pod koniec ciąży. Jest szansa, że nie będziesz miała już sił na pozowanie lub nie będziesz czuło się komfortowo.

Polecam skorzystać z usług wizażystki, która wykona profesjonalny makijaż fotograficzny, podkreślający kobiecą urodę na fotografiach. Jeśli wykonujesz go samodzielnie zadbaj by był on mocniejszy niż zazwyczaj (na zdjęciach zawsze widać go słabiej). Współpracuję z wizażystką, która wykona dla Ciebie makijaż przed sesją: Magda Lena Pietraszko – fashion stylist & make up artist. Koszt makijażu to 120 zł

Nie, zgoda na publikację jest dobrowolna. Oczywiście, będę Ci niezmiernie wdzięczna, jeśli pozwolisz mi opublikować kilka zdjęć, jednak zawsze to jest Twój wybór. Przed sesją podpisujemy umowę, w której zawarta jest zgoda.

Zawsze podpowiadam, ustawiam, pokazuje propozycje póz. Będziesz w dobrych rękach, nie musisz się niczym martwić. Zadbam, abyś na zdjęciach wyglądała olśniewająco. Jeśli masz jakieś kompleksy to poinformuj mnie o nich, o tym czego nie chcesz pokazywać, uwydatniać.

 

W ciągu 3 dni roboczych przesyłam na wskazany adres e-mail galerię internetową do wyboru zdjęć. Spośród nich wybierasz te, które finalnie chcesz otrzymać i które poddaję autorskiej obróbce graficznej. Gotowe zdjęcia oddaję w ciągu 21 dni roboczych od momentu otrzymania informacji odnośnie wybranych zdjęć. Zdjęcia dostaniesz w formie wydruku, jak i w wersji elektronicznej do pobrania na komputer. Istnieje możliwość dokupienia pojedynczych zdjęć poza wybranym pakietem.

W momencie rezerwacji proszę o wpłatę zadatku 50 zł. Resztę kwoty można opłacić w dniu sesji gotówką lub przelewem. Jeśli zostaną wybrane dodatkowe ujęcia opłaty dokonuje się bezpośrednio przez stronę do wyboru zdjęć – zalamo. Nie oddaję nieobrobionego materiału. Przekazuje wybrane, obrobione i opłacone zdjęcia.

Dwa zestawy bieliznycielisty i czarny – najlepiej z odpinanymi ramiączkami. Buty: sandałki na obcasie/baleriny/trampki/glany. W zależności od wybranych stylizacji, do sukni które posiadam w studio możemy wykonać zdjęcia na boso. Dwa własne zestawy ubrań: np. sukienka/jeansy+ koszulka / większy sweter/rozpinana koszula. Dla partnera: eleganckie spodnie + koszula oraz jeansy + czarny/biały krótki rękaw. Coś do upięcia włosów – gumka/spinka.

Wybór między sesją ciążową w studiu a sesją w plenerze to najczęściej indywidualna kwestia. Sama nigdy nie narzucam rodzaju sesji i wybór pozostawiam Tobie. Oba rodzaje sesji są fantastyczną pamiątką i mają w sobie coś magicznego. W przypadku sesji plenerowej wszystko zależy w dużej mierze od pogody, a także od pory roku. Sesja w studiu jest nieco bardziej intymna. Preferuję czysty i minimalistyczny styl bez zbędnych ozdób, dodatków i rozpraszaczy uwagi, ponieważ lubię skupiać całą uwagę na przyszłej mamie, jej brzuszku, aby podkreślić wyjątkowość stanu, jakim niewątpliwie jest ciąża.

Zapraszam Cię serdecznie do mojego małego świata, w którym uchwycę piękny moment trwania Twojej przygody.

Gwarantuję miłą atmosferę i personalne, profesjonalne podejście. Chcę, abyś czuła się bezpiecznie i pewnie oraz przede wszystkim abyś dobrze zapamiętała przebieg sesji fotograficznej, która wydobędzie z Ciebie kobiece piękno!

katarzyna polańska

Kontakt