Menu Zamknij

KOBIECE SESJE ZDJĘCIOWE

KILKA SŁÓW O SESJI KOBIECEJ

Jest mi niezmiernie miło, że trafiłaś na moją stronę. Mam nadzieję że już niedługo spotkamy się na sesji. Dokonam wszelkich starań, aby była to niesamowita przygoda, które pozwoli Ci zobaczyć siebie w innym świetle. Na sesji wydobywamy Twoją kobiecość, seksapil, piękno oraz  moc. Specjalizuję się w wysokiej klasy kobiecych portretach, stawiam na klasykę oraz elegancję. Przeprowadzę Cię przez wszystkie punkty sesji:  konsultacje,  zaplanowanie stylizacji oraz to w jaki sposób ustawić się przed aparatem. Nie wymagam doświadczenia ani umiejętności pozowania. Na sesjach udowadniam, że każda z nas jest fotogeniczna.

– KONSULTACJA – Przed sesją ustalamy plan, stylizacje, makijaż i fryzurę tak aby były spójną całością. Sprawdzamy jakie rzeczy możesz samodzielnie przynieść na sesję a z jakich możemy skorzystać w moim studio.

– SESJA ZDJĘCIOWA – Na sesję zarezerwuj sobie około 3 godzin. W zależności od pakietu makijaż i fryzura są wykonywane przed sesją u mnie w studio lub wykonujesz je indywidualnie. Na początku, dobieramy stylizacje odpowiednio do tła fotograficznego. Następnie przechodzimy do sesji – sam czas trwania zdjęć to około 1,5-2h. Podczas sesji pokazuję w jaki sposób pozować, jak ustawić się w taki sposób aby wyglądać najkorzystniej. 

– PO SESJI – Wysyłam do Ciebie prywatną galerię internetową. Sama możesz zadecydować które z ujęć ostatecznie dostaniesz. Jeśli spodoba się więcej ujęć niż w pakiecie w galerii jest możliwość dobrania dodatkowych kadrów. Po wybraniu zdjęcia poddane są obróbce graficznej oraz przekazane do druku. Finalnie oddaję zdjęcia w wersji elektronicznej (na e-mail) oraz w formie wydruków.

Do zobaczenia!

 

CENNIK

400 zł

pakiet 1

600 zł

pakiet 2

800 zł

pakiet 3

METAMORFOZA - PRZED I PO

FILMY ZZA KULIS

CZARNO-BIALE

studio